Mám radost, že jste se přidala do skupiny Úspěšná a odpočatá!

Do dvou pracovních dnů Vám dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte. Bohužel technické trable nám nedovolují automatické vystavování faktur a ani platbu kartou. Není to dokonalé, je mi to jasné, ale chci Vám i tak dát možnost se do skupiny přidat, než nad technikou zvítězíme.

Pokud chcete platit rovnou, můžete platit na účet číslo: 2101249146/2010

částka: 4.800 Kč

zpráva pro příjemce: Vaše jméno a příjmení

 

Daňový doklad vystavíme po té, co obdržíme Vaši platbu.

Pokud k fakturám máte dotaz, pošlete jej na podpora@maminkatelky.cz

 

Děkuji,

Vaše Dominika

INFORMACE K PROGRAMU

Jak jsem psala už dříve, podporou maminkatelek se zabývám dlouhodou dobu. První klientku - podnikající maminku - jsem měla před deseti lety. Nejzajímavější je, že stále podniká, živí rodinu, a po 10 letech se opět svěřila do mých rukou.

Je pro mne důležité u každé klientky vidět, kam se posunula a jestli podnikání splňuje to, co čeká nejen od podnikání, ale od celého života.

Je pro mne důležitý příběh každé ženy a to, jestli ona je sama spokojená v tom, co dělá.

Proto vlastně celá skupina vznikla - abych mohla dlouhodobě podporovat ženy na jejich cestě podnikáním, abych sledovala jejich podnikatelský příběh a mohla poradit, ne jen nějakou všeobecnou informaci, ale informaci šitou na míru.

A proto bych vás ráda poznala. Sice teď nemáme možnost se potkat fyzicky, můžeme se místo toho potkat on-line.

Napište mi o sobě e-mail na adresu dominika@maminkatelky.cz. Napište mi o tom, co od skupiny očekáváte, kam se chcete posunout, jaký je váš podnikatelský příběh, čeho chcete dosáhnout.

Informace, které mi pošlete si nechám pro sebe. Budu však vědět, komu radím a co potřebujete. Také informace použiji k přípravě nového obsahu, který budu natáčet i dle toho, co zrovna potřebujete vědět. Nebudu však zeveřejňovat žádné informace o vás.

Jde o to, abychom se seznámily.

I když jsme ve skupině, kde nás bude okolo stovky, ráda věci dělám tak, aby byly maximálně individuální. A proto si ráda poslechnu, čím zrovna v podnikání procházíte.

Napište mi tedy o sobě, o tom, čemu čelíte a čeho chcete dosáhnout. Nejlépe na mail dominika@maminkatelky.cz

 

Vaše Dominika