OBJEDNÁVKA

členství ve skupině Úspěšná a odpočatá

DIAMANTOVÁ VERZE

ČLENSTVÍM VE SKUPINĚ ZÍSKÁTE

 

Neomezený přístup k více než 60 videím, které vás naučí zdvojnásobovat obrat. Sledovat můžete přes 20 hodin lekcí.

Přístup k facebookové skupině, která pomáhá předcházet problémům. Kromě ostatních členek v ní odpovídám i já a skupina slouží jako podpora, abyste na všechno nebyla sama.

Šablony, které vám pomůžou najít perfektního zákazníka, ušetří čas při psaní článků a zjednoduší delegaci práce.

Horké křeslo, kde s vámi přes videochat konzultuji byznysovou situaci. 2x ročně tak jako bonus získáte půl hodiny koučinku (10 minut příprava + 20 minut konzultace).

Jak pokaždé rozjet projekt, na kterém vyděláte - 6x skupinový telefonát, během kterého se naučíte vybrat z nápadů ten nejperspektivnější projekt a rozjet ho. Vychytáte chyby a spustíte ho s minimálními náklady. Najdete si parťáka, co vás bude kopat do zadku a nenechá vás se na projekt vykašlat. Naučíte se taky, jak projekt vyhodnotit.

Potkáme se online, celkem 6x a vždy na 2 hodiny. Svůj nápad budete prezentovat před skupinou, aby vám ostatní ženy pomohly vychytat mouchy. A zpětnou vazbu dostanete i ode mě.

Zrychlete zdvojnásobení obratu s 6 hodinami flexikoučování - Koučování vám pomáhá v situacích, kdy se zaseknete a nevíte, jak dál. Anebo když potřebujete pošťouchnout, abyste konečně udělala ten krok, ke kterému se ne a ne odhodlat.

Videa jsou 100% funkční. Ze zkušenosti ale můžu říct, že je občas potřeba pracovat ještě s mentálním nastavením.

Koučování probíhá telefonicky. Pošlu vám termíny, ze kterých si vyberete ten vhodný a volíte v časovém rozmezí 9:00 až 15:00. Telefonátů je celkem 6 a každý z nich je na hodinu.

Během telefonátů pak nastavujeme dlouhodobě fungující strategie určené přímo pro váš byznys, které testujeme a vylepšujeme.

Jejich součástí jsou i "domácí úkoly", které vám pomáhají řešit aktuální palčivý problém.

Koučování je ideální doplněk ke skupině. V té se totiž naučíte důležitou teorii a principy. Při koučování tak už nemusím ztrácet čas jejich vysvětlováním. A můžeme řešit, jak je nejlépe využít právě u vašeho byznysu.

6 hodin flexikoučování standardně stojí 12.000 Kč, ale jako bonus k mastermindu vyjde na 7.700 Kč

 

Roční členství v diamantové verzi stojí

15.600 Kč

nebo 4 měsíční splátky po 5.200 Kč

Chci využít možnosti nákupu členství ve skupině Úspěšná a odpočatá na splátky
Prohlašuji, že jsem občanem ČR a kurz budu sledovat pouze na území České Republiky. Více v obchodních podmínkách.*

Obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů